Cześć! Przede wszystkim zacznę od tego, że jestem osobą pełną optymizmu i ciągłej chęci pstrykania 🙂
Od ponad 2 lat zajmuję się fotografią i wciąż wzbogacam swój warsztat zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej. Uwielbiam pracować z ludźmi, zatrzymywać w kadrach ich emocje oraz wyjątkowe chwile. Doświadczenie jakie zdobyłam pozwala mi na stworzenie zarówno miłej jak i profesjonalnej atmosfery podczas sesji.

Pomysł na fotografowanie zrodził się w mojej głowie już dawno, jednak brakowało mi impulsu, który pozwoliłby zagłębić się w tajniki tej sztuki. Na początku moja uwaga skupiała się na ptakach. Uwielbiałam uchwycać momenty szybujących gołębi.

Z czasem przeszkadzał mi fakty złej jakości zdjęć jakie oferował mój smartphone, więc postanowiłam zakupić mój pierwszy aparat.  Był nim kompakt Panasonic Lumix FZ81, który posiadał, aż 60x zoom optyczny, dzięki czemu uchwycenie ptaka siedzącego na najwyższej gałęzi to była drobnostka :).
Zaciekawieni moją nową pasją rodzina i znajomi zaczęli namawiać mnie do fotografowania ludzi i tak postanowiłam poszerzać swoją wiedzę na temat tej sztuki. Ponadto prezent jaki sprawił mi mój narzeczony  – lustrzanka Canon 77D przyczynił się do dalszego rozwoju mojej pasji.

Uwielbiam grę świateł i cieni, dlatego jestem zwolenniczką sesji plenerowych. Nic innego nie podkreśli ludzkiego piękna jak natura.