Fotoksiążka od Saal Digital – czy warto?

Firma Saal Digital oferuje bardzo szeroką gamę produktów od odbitek, wydruków, po albumy czy fotoksiążki. Ja na potrzeby prezentacji mojego portfolio wybrałam 30 stronicową fotoksiążkę o parametrach 21 x 28 cm, na błyszczącym papierze. Wybrałam okładkę z watowaniem, dzięki czemu moja fotoksiązka jest bardziej poręczna. Nabrała ona również ciekawego kształtu i wyróżnia się na tle ,,zwykłych” książek.

Banalny proces realizacji wymarzonej fotoksiążki

Niewątpliwym plusem jest proces zamówienia jak i długość realizacji. Przy zamawianiu fotoksiążki należy skorzystać z przygotowanej aplikacji dostępnej na stronie. Jest ona czytelna i łatwa w obsłudze. Dzięki przygotowanym szablonom, możemy w łatwy sposób dopasować nasze zdjęcia na odpowiednich stronach. Firma Saal Digital oferuje profile ICC do soft proofingu, przez co możemy zasymulować wydruk. Czas realizacji zamówienia to kolejny duży plus firmy Saal Digital- fotoksiążkę zamówiłam 18.02.2020, a 21.02.2020 otrzymałam ją od kuriera. Z pewnością jest to ważna kwestia, która wyróznia firmę na tle konkurencji.

Jakość produktu

Fotoksiążka spełniła moje oczekiwania już od początku odebrania paczki. Produkt owinięto w dodatkową warstwę pianki, dzięki czemu zabezpieczyło ją przed otarciami. Wybierając błyszczące strony miałam lekkie obawy, jednak nie pozostają na nich odciski palców . Papier jest gruby i ładnie odwzorowuje kolory oraz szczegóły fotografii co jest bardzo istotne. Strony zostały dobrze sklejone i wyglądają estetycznie, przez co z pewnością książka nadawałaby się na prezent.

Podsumowanie

Reasumując, z czystym sumieniem mogę polecić fotoksiążkę firmy Saal Digita. Godnym uwagi jest również forma w jakiej przesyłka jest dostarczana – schludne pudełko, a produkt dodatkowo zabezpieczono folią piankowa. Firma dba o klienta. Dzięki prostej aplikacji można zaprojektować książkę, na którą czekamy zaledwie kilka dni (ja czekałam 2!). Jest to moja pierwszy zamówiony produkt, ale na pewno nie ostatni.